Grainfather elektriline jahvati puidust alusplaadiga

ezgif.com-gif-maker (1)ezgif.com-gif-maker (2)

Elektriline jahvati on mootoriga, kompaktne ning seda on lihtne kodus kasutada. Kümne hõlpsasti reguleeritava vaheseadega elektriline jahvati on loodud erinevate terade purustamiseks. Lisage eemaldatavasse punkrisse erinevad baaslinnased ja erilinnased, muutke mootori kiirust ja vaadake, kuidas see purustab kuni 1,7 kg vilja minutis!

Elektriline jahvati on varustatud suurte kurruliste rullikutega, mis lõhestavad teravilja väliskesta pikisuunas, pakkudes optimaalset pinda teie meski jaoks.

Eemaldatav viljakorv mahutab korraga kuni 1 kg teravilja ja kümne hõlpsasti reguleeritava vahesättega, vahemikus 0,8 mm kuni 2 mm, on see veski loodud mitmesuguste teraviljade purustamiseks. Purustage erinevaid baaslinnaseid ja erilinnaseid ning muutke muutuva kiirusevaliku abil isegi teravilja purustamise kiirust.

Seda on lihtne paigaldada töölauale või ämbrile. Lisaks on tänu sisseehitatud mootorile ja kompaktsele disainile veskit lihtne kokku panna, lihtsalt kinnitage viljakorv. Seadistage soovitud vahe, tõmmates vedruga tihvti ja keerates ketast. Lisage korvi vili ja vajutage purustamise alustamiseks lülitit.

SPETSIFIKATSIOON:
Pinge: 220 – 240V
Sagedus: 50Hz
Võimsus: 400W
Rullid: läbimõõduga 58 mm ja valmistatud karastatud roostevabast terasest, mille flöödikujundus sarnaneb kaubanduslike teraviljaveskitega
10 vaheseadet: 0,8mm – 2mm
Purustuskiirus: kuni 1,7 kg teravilja minutis
Teravilja punkri maht: 1kg

377.50

Toote ülevaated (0)

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ainult sisseloginud kasutajad saavad ülevaate postitada.