Grainfather GC4 Glükooljahuti, kasutatud

Grainfather glükooljahuti on ideaalne kaaslane Grainfather’i koonilistele kääritusnõudele, täiuslike fermentatsioonitulemuste saavutamiseks.

Temperatuuri reguleerimine on kvaliteetse õlle valmistamisel üks olulisemaid elemente. See peab olema reguleeritud ja stabiilne kogu käärimisprotsessi vältel, et pärm ei satuks stressi ja kääriks õigesti, et saada õige maitseprofiil.

Grainfather glükooljahuti võimaldab erinevaid temperatuure reguleerida kuni neljal Grainfather’i koonilisel kääritusnõul.

Disain:
Stiilse ja kompaktse disainiga, mis mahutab endiselt kõiki meie funktsioone, järgib glükooljahuti Grainfather’i põhimõtet pakkuda kvaliteetset kodupruulimisvarustust, mis tagab väikese jalajäljega käsitööõllelaadseid tulemusi.

Glükooljahuti lisamisega töötab teie süsteem parimal tasemel ja saate isegi külmutada kuni temperatuurini 4 °C (39 °F). Glükooljahuti ühendatakse peidetud jahutussärgiga, mis asub koonilise kääritusnõu kahe roostevabast terasest seina vahel. Teie soovitud temperatuur suunatakse koonilise nõu digitaalsesse temperatuuriregulaatorisse, seejärel liigub vedelik läbi särgi, jahutades roostevaba terast, mis omakorda jahutab fermenteris olevat õlut. Jahutussärk ei puutu kunagi õllega kokku, on täielikult peidetud ning ei vaja puhastamist ega desinfitseerimist.

Funktsioonid:
Võimaldab külmutada 23 liitrit virret kuni 4–6 °C (39–43 °F). Minimaalne temperatuur sõltub välistest teguritest, nagu toatemperatuur, ühendatud fermenterite arv ja muud keskkonnatingimused.

Jahutab ja toidab kuni 4 koonilist kääritusnõud erinevatel temperatuuridel ja kääritamisgraafikutel.

TÄHTIS PALUN LUGEGE: Enne sisselülitamist veenduge, et jahuti on 24 tundi püstises asendis seisnud. Enne glükooljahuti kasutamist tuleb pump täita, järgides hoolikalt kasutusjuhiseid.

Kasutatud masinad tulevad tootja poolt 12 kuulise garantiiga.

Hetkel otsas

Toote ülevaated (0)

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ainult sisseloginud kasutajad saavad ülevaate postitada.