Kiirdesinfektant Toidu-Remisept 5L

Loputust mittevajav puhastusvahend.

Loputust mitte vajav kiirdesinfektant toiduga kokkupuutuvatele esemetele, seadmetele, pindadele.

Toidu-Remisept on efektiivne lõhnastamata pihustatav desinfektant, sobib kasutamiseks toidutööstuses ja toidukäitlemisettevõtetes toiduga kokkupuutuvate esemete ja seadmete
desinfitseerimiseks. On laia antimikroobse toimega, hävitab Gram­negatiivseid, Gram­positiivseid baktereid (sh. tbc) ja seeni, inaktiveerib viirusi (sh seagripi A/H1N1 viirus).

Toidu-Remisept sisaldab isopropanooli, n­propanooli ja bensalkooniumkloriidi

TOIDU­REMISEPT sobib kasutamiseks kohtades, kus on vajalik desinfektsiooni­vahendi kiire toime ja kuivamine, samuti raskesti ligipääsetavates kohtades.
Desinfitseeritavad pinnad märjata täielikult. Hävitab haigustekitajad 30 sekundiga. Gripiviiruse korral desinfitseerida uksekäepidemed, mänguasjad jms. tihedalt kätega “katsutavad” pinnad. Ei vaja loputamist!
Silmaga nähtava mustuse korral enne desinfitseerimist pinna pesemine on vajalik.

Sobib kasutamiseks Rohelise Võtme (Green Key) ettevõtetes.

Sobib kasutamiseks ka laste­ ja tervishoiuasutustes.

Hoida temperatuuril alla 25 ºC.

Toidu-Remisept on kergesti süttiv, ei tohi kokku puutuda lahtise tulega. Ärge pihustage kuumadele pindadele, elektriga töötavad seadmed lülitage enne desinfitseerimist välja.
Hoiduge desinfektandi sattumisest silma. Esmaabiks loputage rohke veega, vajadusel pöörduge arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

55.00

Toote ülevaated (0)

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ainult sisseloginud kasutajad saavad ülevaate postitada.