Vinoferm Complete acid test kit

acid_test

Happelisuse kontrollimise täiskomplekt VINOFREM
Täiskomplekt lihtsaks ja kiireks happelisuse mõõtmiseks punastes ja valgetes veinides.

Panna kontroll-leht veini
Lisada sinist indikaatorit tilkhaaval, kuni värvus siniseks muutub
Kontrollida happelisuse taset otsekohe!
Sisaldab ühte spetsiaalset mõõtesilindrit, 1 pudelit Vinofermi sinist indikaatorit ja lakmuspaberit. Väga lihtne kasutada. Lisaks on komplektis täpsed kasutusjuhised! Sobilik ka vabade sulfitite mõõtmiseks, kuid siis tuleb kasutada joodlahust.

Kas võin mõõta veinivirde pH taset happelisuse asemel?
Ei! Veini tegemisel näitab happelisus happe hulka grammides sinu veinis/mahlas, mida tavaliselt väljendatakse viinhappe grammides liitri kohta. Seda saab mõõta ainult spetsiaalsete indikaator-lahuste abil nagu Vinofermi sinine indikaator.
Mis on pH-tase?
pH-tase on mõõtühik, mis näitab vabade vesinikioonide sisaldust vedelikus. Puhta vee pH-tase on 7. Vedelikud, mille vesinikioonide sisaldus on kõrgem kui vees, on happed ning nende pH-tase on madalam kui 7. Vedelikud, mille vesinikioonide sisaldus on väiksem vee omast, on alused ning nende pH tase on kõrgem kui 7. pH-skaala väärtus ulatub ühest neljateistkümneni.
Võite kasutada pH-taseme mõõtjat koos sinise indikaatoriga:
Selle asemel, et lisada sinist indikaatorit kuni värvus siniseks muutub, lisada sinist indikaatorit kuni pH-tase on 7. See meetod on täpsem ning seda võib kasutada lisaks teistele asjadele ka punaste mahlade kontrollimiseks. pH-taseme mõõtja, sinine indikaator ja automaatne bürett moodustavad koos professionaalse vahendi happelisuse täpseks mõõtmiseks.

40.70

Toote ülevaated (0)

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ainult sisseloginud kasutajad saavad ülevaate postitada.